M L A D I N C I   - U 2 3

DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNO

ŠOŠTANJ, LITIJA, BREŽICE (28.02.2015, 01.03.2015 IN 08.03.2015)

Na finalu mladinskega državnega prvenstva je Nik Predovnik z 592 podrtimi keglji zasedel odlično 5. mesto. Zmagal je član KK Ljubelj Blaž Čerin, pred Andražem Simčičem iz KK Brest, tretji pa je bil Dušan Pavlovič iz KK Izola.

V kombinacije je prav tako slavil Blaž Čerin (KK Ljubelj), drugi je bil Timi Jurančič (KK Konstruktor) in tretji Andraž Simčič (KK Brest). Nik Predovnik je osvojil šesto mesto.

Download
2015 Mladinci posamezno.pdf
Adobe Acrobat Document 40.9 KB
Download
2015-Mladinci-kombinacija.pdf
Adobe Acrobat Document 44.8 KB

Predtekmovanje mladinskega državnega prvenstva posazmeznikov je  potekalo v Šoštanju in Litiji. Naš klub so zastopali trije mladinci: Denis Narat, Luka Predovnik in Nik Predovnik.

V finale 12 najboljših se je uvrstil le Nik Predovnik, ki je dosegel 8. rezultat. Finale bo na sporedu v nedeljo 08.03.2015 v Brežicah.

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO

POSTOJNA,CERKNICA,KOPER,KRANJ (29.11.,30.11.2014 IN 3.1., 4.1.2015)

V soboto (3.1.2015) in v nedeljo (4.1.2015) so mladinske ekipe nastopile v drugem delu državnega ekipnega prvenstva. Naši fantje so imeli po polovici tekmovanja odlično izhodišče, saj so se nahajali na tretjem mestu. Žal pa jim nastopi v Kopru in Kranju niso uspeli po željah in sposobnostih in so na koncu medaljo zgrešili za 1 kegelj, srebrno pa za 7. Naslov prvakov je osvojil BREST (6710), drugi je bil KONSTRUKTOR (6578), tretji pa PROTEUS (6572). Naši fantje so podrli 6571 klin in osvojili nehvaležno četrto mesto.

V soboto (29.11.2014) in nedeljo (30.11.2014) na kegljiščih v Cerknici in Postojni potekala "prva runda" ekipnega državnega prvenstva za mladince. Naši "trije mušketirji" Denis Narat, Luka in Nik Predovnik, prav gotovo sodijo v najožji krog favoritov za najvišja mesta. Ljubitelji kegljanja  si lahko na spletni strani KK Brest (http://bambuser.com/channel/KK+Brest) ogledate posnetek sobotnega nastopa.  Najboljši je bil Denis Narat (572), Luka Predovnik je podrl 560 kegljev, Nik Predovnik pa 516.

Po prvem dnevu je v vodstu Konstruktor (1727), drugi je Brest (1703), tretji pa Ljubelj (1692). Naša trojka je na osmem mestu z 1648 podrtimi keglji.

V nedeljo so naši trije dosegli odlične rezultate, saj je Nik Predovnik podrl 606 kegljev, Denis Narat 579, Luka Predovnik pa 543 kegljev. Fantje so tako po nastopu v Postojni skočili z osmega na tretje mesto. V vodstu je Konstruktor (3440), pred Brestom (3385) in Rudarjem (3376).

SLOVENJ GRADEC, 27.12.2014

soboto 27.12.2014 je v Slovenj Gradcu potekalo mladinsko državno prvenstvo v tandemu. Med 17. nastopajočimi tandemi sta naša člana Denis Narat in Luka Predovnik osvojila 5mesto.

V prvem krogu sta premagala dvojico Mikoa in Jani Steržaj (Radenska), nato pa v četrfinalu izgubila proti Jurančiču in Novarliču (Konstruktor).

Državna prvaka sta postala člana KK Ljubelj (Blaž Čerin in Luka Potočnik)

Download
2015 - TANDEM MLADINCI.pdf
Adobe Acrobat Document 41.6 KB

K A D E T I   -   U 1 8

DRŽAVNO PRVENSTVO - KADETI U18 SPRINT

CERKNICA, 24. 12. 2014

V nedeljo 14.12.2014 je v Cerknici potekalo državno prvenstvo v kegljaški "formuli 1" za kadete. Med favoriti je bil gotovo tudi edini naš nastopajoči Nik Predovnik, ki pa žal ni izpolnil svojih in naših pričakovanj, saj je že v prvem krogu (šestnajstini finala) izgubil proti članu Dormea Zagorje Nejcu Ocepku.

Državni prvak je postal Kristjan Ponebšek iz KK Litija, naš Nik pa je osvojil 18. mesto.

Download
2015 - KADETI SPRINT.pdf
Adobe Acrobat Document 48.0 KB

DRŽAVNO PRVENSTVO - KADETI U18

MEDVODE - KAMNIK - CELJE (25. 26.10.2014 - FINALE CELJE 2.11.2014

V soboto 25.10.2014 (Medvode) in v nedeljo 26.10.2014 (Kamnik) je  potekalo državno kadetsko prvenstvo (U18), na katerem je nastopil tudi Nik Predovnik, ki se je z odličnim kegljanjem uvrstil na finalni del 16 najboljših.

Nik je v Medvodah podrl 592 kegljev v Kamniku pa 571 in s 1163 keglji za 11 kegljev zaostal za vodilnim Žigo Požarjem iz Proteusa, na tretjem mestu se je Gašper Kragelj (Adria), ki je podrl 40 kegljev manj od NIka.

Tako smo z velikimi pričakovanji pričakovali nedeljski finale v Celju, kjer je imel Nik priložnost, da lanskoletnemu naslovu državnega prvaka med mladinci, doda še državni naslov v "svoji" kadetski kategoriji. Kljub nekoliko slabšemu kegljanju mu je uspelo obdržati drugo mesto v kombinaciji (vsi trije nastopi skupaj).

Državni prvak posamezno je postal Žan Grm (Calcit), ki je podrl 581 kegljev, Nik Predovnik je osvojil sedmo mesto (524 kegljev). Državni prvak v kombinaciji je postal Žiga Požar iz Proteusa (1750), drugi pa je bil naš Nik Predovnik (1687).