Č L A N I

DRŽAVNO ČLANSKO PRVENSTVO 2016 POSAMEZNO

Dejan Hočevar se je v prvem delu državnega prvenstva, ki je potekalo v Cerknici in Postojni, uvrstil med 16 najboljših in se uvrstil v zaključne izločilne boje. V soboto je v Cerknici podrl 583 kegljev, v nedeljo pa v Postojni izvrstnih 621 kegljev. S skupnim številom 1204 podrtih kegljev je osvojil 15. mesto.

Tako je v soboto 16. aprila nastopil v drugem delu državnega prvenstva v Novem mestu. Njegov nasprotnik v osmini finala je bil Jure Starman (KK Kamnik). Dejan je kegljal dobro a žal izgubil s 1:3 in izpadel iz nadaljnjega tekmovanja.

V kombinaciji je osvojil 13. mesto. Državni prvak v kombinaciji je postal Timi Jurančič (KK Konstruktor) in Patricija Bizjak (KK Ceršak)

Vsekakor si Dejan za osvojeno 13. mesto v kombinaciji in uvrstitev med 16 najboljših kegljačev v Sloveniji zasluži čestitke.

Državna prvaka posamezno sta postala Matej Lepej (KK Brest) in Nada Savič (KK Celje)

Naši trije hitro končali tekmovanje v kegljaški formuli 1

V Kranju je 27.4.2016 potekalo državno prvenstvo U23 v sprintu.

Žreb našim trem "mušketirjem" ni bil naklonjen, saj so vsi trije že v prvem krogu naleteli na težke nasprotnike in vsi trije so žal svoje nastope končali v prvem krogu.

Nik Predovnik je izgubil proti kasnejšemu zmagovalcu Dušanu Pavloviču z 0:2 (90:97 in 93:99), Luka Predovnik proti Blažu Čerinu 0:2 (75:120 in 88:103). Denis Narat pa proti Timiju Jurančiču z 0:2 (84:108 in 90:96).

Tako je na koncu Nik Predovnik osvojil 20, Denis Narat 23 in Luka Predovnik 28. mesto.

Download
SPRINT U - 23 MOŠKI.pdf
Adobe Acrobat Document 48.9 KB

DRŽAVNO PRVENSTVO TANDEM MIX U-23-KAMNIK 28.3.2016

Naši fantje z "izposojenimi dekleti" brez odmevnega rezultata

V ponedeljek 28. marca je v Kamniku potekalo državno prvenstvo v tandemu-mix za mladince U23.

Nik Predovnik je z Nušo Bajželj (KK Triglav) izpadel v prvem krogu, drugi krog (osmina finala) pa je bil usoden za Denisa Narata v paru z Uršo Mejač (KK Ljubelj) in Luko Predovnika v paru z Anjo Forštnarič (KK Triglav) za katera sta bila "usodna" prav kasnejša državna prvaka  Anja Dobravec in Andraž Babnik (KK Triglav/KK Kamnik).

na slik dobitniki medalj (vir KK Kamnik)

Download
2016 - Tandem mix mladinci.pdf
Adobe Acrobat Document 53.7 KB

DRŽAVNO PRVENSTVO U-23 POSAMEZNO

Denisu Naratu dvakrat 4. mesto

Na mladinskem državnem prvenstvu posameznikov je Denis Narat tako v kombinaciji kot v konkurenci posamezno osvojil "nehvaležno" četrto mesto.  Nik Predovnik je bil v kombinaciji peti, posamezno šesti.

V konkurenci posameznikov je državni prvak postal Timi Jurančič (Konstruktor), v kombinaciji pa Blaž Čerin (Ljubelj).

Naši mladinci državni prvaki

Kegljači kegljaškega kluba Rudar (U23) postali ekipni državni prvaki. Ekipa pod vodstvom Zvoneta Izgorška v sestavi Denis Narat, Nik Predovnik in Luka Predovnik je bila najboljša v konkurenci 15 ekip. Ekipno državno prvenstvo se je odvijalo na štirih kegljiščih, državni prvak pa je postala ekipa, ki je na vseh štirih kegljiščih podrla največ kegljev.

Prvi del prvenstva je potekal na kegljiščih v Kamniku in Izoli. Naši fantje so zasedali trenutno tretje mesto (3436 kegljev), v vodstvu pa je bila ekipa Bresta iz Cerknice (3472 kegljev), pred mariborskim Konstruktorjem (3469 kegljev). To je pomenilo odlično izhodišče pred finalnima nastopoma, ki sta potekala v Slovenj Gradcu in Trbovljah.

Naši fantje so že tretji dan v Slovenj Gradcu izničili zaostanek  za Konstruktorjem in Brestom in se povzpeli na prvo mesto. Prednost pred drugouvrščenim Brestom je znašala 8 podrtih kegljev.

Finale na domačem kegljišču je tako postregel z zelo zanimivimi obračuni za naslov državnih prvakov, saj je v Trbovljah nastopilo 8 najboljših ekip (trenutno). Naši fantje so na domačem kegljišču kegljali odlično in z skupnim rezultatom 6918 krepko prevzeli vodstvo. Nik Predovnik je podrl 610, Luka Predovnik 609 (osebni rekord) in Denis Narat 555 kegljev. Zadnji so na steze stopili kegljači Bresta in kegljali odlično, še posebej Andraž Simčič, ki je postavil nov rekord kegljišča z 643 podrltimi keglji, toda naslov državnih prvakov je ostal doma s prednostjo 16 kegljev. Tretji mesto so osvojili kegljači Proteusa.

Download
Rezultati
2016 - Ekipno Mladinci.pdf

DRŽAVNO PRVENSTVO V TANDEMU U-23 (Kamnik 27.12.2015)

Denis in Nik do bronaste kolajne

V nedeljo 27.12.2015 je v Kamniku potekalo Državno prvenstvo U23 v tandemu, na katerem sta nastopila tudi Denis Narat in Nik Predovnik in osvojila bronasto medaljo. Zmagala je naveza Andraž Simčič-Nejc Jurca iz Bresta.

Download
Rezultati
2016 - Tandem mladinci.pdf
Adobe Acrobat Document 49.9 KB

DRŽAVNO PRVENSTO DEČKI-DEKLICE

Litija 16.04.2016 - Krstni nastop za štiri naše najmlajše

V petek 16.04.2016 so svoj prvi uradni nastop opravili štirje naši najmlajši kegljači. Nastopili so na tretjem turnirju za Državno prvenstvo v Litiji.

V IV. kategoriji so nastopili: Žiga Bratun, Taja Smodiš in Jaka Povše .

V III. kategoriji je nastopil najmlajši Tadej Naraglav.